• Dňa 23.1.2024 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín, na ktoré postúpili žiaci z jednotlivých triednych kôl. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. I. kategóriu tvorili žiaci 2. – 4. ročníka a II. kategóriu žiaci 5. – 9. ročníka. V každej kategórii vystúpili žiaci s umeleckým prednesom poézie. Aj napriek tomu, že všetci zúčastnení boli perfektne pripravení, musela porota, v zložení Mgr. Magdaléna Tóthová, Mgr. Zuzana Závodská, Mgr. Šárka Kadurová a Mgr. Pavol Holeša, vybrať tých najlepších.

I. kategória poézia:

1. miesto: Daria Vargová – 4.A

2. miesto: Ella Stašová – 4.A

3. miesto: Ema Vlčková – 4.B

II. kategória poézia:

1. miesto: Valéria Ďurkovská - 7. roč.

2. miesto: Sandra Pažičanová – 7. roč.

3. miesto: Michaela Mináriková – 8. roč.

Dominik Hrbček – 7. roč.

Víťazi si odniesli diplomy a krásne ceny a všetci zúčastnení dostali sladkú odmenu. Víťazi prvých miest budú našu školu reprezentovať na okresnom kole v Žiline.

Všetkým zúčastneným pekne ďakujeme za skvelé výkony a za dôstojný priebeh súťaže a postupujúcim držíme palce na okresnom kole.

Mgr. Šárka Kadurová

• Milí žiaci, pozývame vás na KARNEVAL, ktorý sa uskutoční 31.1.2024 v stredu od 14:00 do 17:00 v priestoroch školy. Každá maska vyhráva.